18.11.2019 editi: Booking.com maalesef 15 Ekim 2019 itibarıyla referans programını kapattı 🙁 İkinci bir açıklama gelene kadar indirim linklerinin kullanılamadığını üzülerek belirtiyorum 🙁

 

Booking.com şüphesiz konaklama konusunda seyahatseverlerin en büyük kurtarıcılarının başında geliyor. Dünyanın pek çok yerinden farklı özelliklerde ve farklı fiyat skalalarında konaklama seçeneklerini bir arada sunan bu site (ve uygulama) bizim de favorimiz.

Booking.com’u favorimiz yapan birçok özelliği var. Örneğin “ücretsiz iptal” konsepti sayesinde, bu seçeneği sunan işletmelerde yapacağınız rezervasyonları, yine işletmenin önceden belirlediği ve rezervasyon aşamasında size belirttiği tarihlere kadar ücretsiz iptal edebiliyorsunuz – ki bu bizim ennn çok kullandığımız özellik! Böylece hem seyahat planımızın değişmesi olasılığına karşı kendimizi korumaya alıyoruz; hem de son dakikaya kadar daha uygun bir konaklama seçeneği bulursak hooop eskisini iptal edip ucuz yere zıplıyoruz : D

Ayrıca, işletme ile aranızda bir koruma kalkanı görevi üstlendiği için, işletme ile yaşayacağınız olası sorunların çözümünde Booking.com’a güvenebiliyorsunuz. Şimdiye kadar bu konuda bizi hiç yanıltmadılar; yaşadığımız bir-iki ufak sorunda hemen aksiyon alıp bizim güvenimizi kazandılar.

<em>Booking.com 'da otellerden pansiyonlara, hostellerden evlere kadar çeşitli konaklama seçenekleri mevcut</em>

Booking.com ‘da otellerden pansiyonlara, hostellerden evlere kadar çeşitli konaklama seçenekleri mevcut

Artık biliyorsunuz; ucuz bilet kampanyaları, uygun fiyatlı yeme-içme adresleri, müzelere ücretsiz ya da indirimli giriş gibi seyahat bütçenizi hafifletecek öneriler sunmak bizim işimiz ; ) Madem öyle, konaklama için de bir güzellik yapalım dedik! Siz de bizim gibi Booking.com’un müdavimiyseniz ya da Booking.com’u kullanmak için bugüne kadar bir fırsat beklediyseniz, Booking.com’a üye olan-olmayan herkesin faydalanabileceği bir indirim olanağı sizi mutlu edecektir diye düşündük : )

Yalnız İyi Gezdik’e özel buradaki indirim linkine tıklayarak yapacağınız rezervasyonlarda, konaklamayı gerçekleştirdikten sonra kredi kartınıza tutarın %10’u oranında para iadesi alabileceksiniz!

Yapmanız gerekenler de çok basit: rezervasyonu bu link üzerinden başlatın ve tamamlayın; konaklamayı gerçekleştirdiğiniz takdirde para iadesine hak kazanacaksınız.

Mevcut Booking.com üyeliğinizin olup olmaması hiç fark etmiyor. Üyeyseniz de bu link üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda para iadesini alabileceksiniz.

Para iadesini ancak konaklama gerçekleştikten sonra alabileceğinizi önemle vurgulamak istiyoruz : )

Her kişi bu linki kullanarak tek bir rezervasyon için para iadesi alabilir. Rezervasyonunuzu iptal ederseniz para iadesi alamazsınız; ancak, yapacağınız yeni bir rezervasyonu yine bu linkten yapıp konaklamayı da gerçekleştirirseniz para iadesine hak kazanabilirsiniz.

Dünyanın her yerinde keyifli ve uygun fiyatlı konaklamanız dileğiyle!

<em>Booking.com 'da bulabileceğiniz bazı konaklama seçeneklerinde "muhteşem resepsiyonist" hizmeti de sunuluyor : )</em>

Booking.com ‘da bulabileceğiniz bazı konaklama seçeneklerinde “muhteşem resepsiyonist” hizmeti de sunuluyor : )